Wykłady dr. Kamila Zajączkowskiego w Manipal University w ramach grantu MSZ

Współorganizatorzy i partnerzy

W dniach 4-15 listopada 2016 r. dr Kamil Zajączkowski, wice-dyrektor Centrum Europejskiego UE przebywał w Manipal University w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej nt. Studia nad współczesną Polską i Europą Środkową, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych (PTSM) przy współpracy z ISM UW i CE UW.

W trakcie pobytu dr Kamil Zajączkowski wygłosił 15-godzinny cykl wykładów  pt. Poland as Emerging Key Player in the European Union. Ponadto dr Kamil Zajączkowski wziął udział w  seminarium nt. The EU and Rising Powers of Asia, zorganizowanym przez Department of Geopolitics and International Relations, Manipal University i ISM UW oraz CE UW. Ponadto wziął udział w seminarium na temat UE w Mangalore University.

W trakcie pobytu dr Zajączkowski odbył także kilka spotkań z kadrą naukową Manipal University oraz przedstawicielami mediów oraz środowisk biznesowych, których tematem była kwestia percepcji Polski w Indiach.