Wykłady dr. Łukasza Gołoty w Kyungpook National University w ramach grantu MSZ

Loga 1

W dniach 26 września – 2 października  2016 r. dr Łukasz Gołota  z ISM UW przebywał w Kyungpook National University w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej nt. Studia nad współczesną Polską i Europą Środkową, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych (PTSM)  przy współpracy m.in. z ISM UW i CE UW.

W trakcie pobytu dr Łukasz Gołota wygłosiła 15-godzinny cykl wykładów  pt. EU Economiccs and Trade: Poland Case Study. W trakcie pobytu dr Gołota odbył także kilka spotkań z kadrą naukową KNU oraz przedstawicielami mediów oraz środowisk biznesowych, których tematem była kwestia percepcji Polski w Republice Korei. Dr Gołota wziął udział również w seminarium pt. Global Talk: Direct Connection to Central Europe. Udział w nim wzięła m.in. Joanna Wasiewska, szef działu ekonomiczno-społecznego Ambasady RP w Republice Korei.