Wykłady mgr Aleksandry Jaskólskiej w Kyungpook National University w ramach grantu MSZ

Współorganizatorzy i partnerzy

W dniach 13-20 listopada 2016 r. mgr Aleksandra Jaskólska przebywała w Kyungpook National University w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej nt. Studia nad współczesną Polską i Europą Środkową, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych (PTSM) przy współpracy m.in. z ISM UW i CE UW.

W trakcie pobytu mgr Jaskólska wygłosiła 15-godzinny cykl wykładów  pt. EU Foreign Policy: Poland Case Study. W trakcie pobytu mgr Jaskólska odbyła także kilka spotkań z kadrą naukową KNU oraz przedstawicielami mediów oraz środowisk biznesowych, których tematem była kwestia percepcji Polski w Republice Korei.