Konferencja międzynarodowa pt. „Realism and the Great Powers Politics in Europe and the Asia-Pacific”

Przewodniczący PTSM prof. Edward Haliżak
zaprasza na międzynarodową konferencję naukową

pt. Realism and the Great Powers Politics
in Europe and the Asia-Pacific
,

organizowaną przez Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych i Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Konferencja odbędzie się 11 grudnia (piątek) w godzinach 9.00-17.15 w sali nr 316 Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66, Warszawa.

W konferencji wezmą udział badacze m.in. z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Indii, Chin (m.in. prof. John J. Mearsheimer, prof. Peter J. Katzenstein, prof. Andrew Hurrell, prof. Knud E. Jorgensen, prof. Biwu Zhang, prof. Arvind Kumar, prof. Shantanu Chakrabarti).

Warunkiem udziału w konferencji jest wniesienie opłaty konferencyjnej
w wysokości 100 zł oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego w terminie do 2 grudnia 2015 r. na adres kontakt@nullptsm.edu.pl

* z opłaty są zwolnieni pracownicy ISM UW oraz studenci ISM UW pod warunkiem przesłania formularza zgłoszeniowego do dnia 2 grudnia 2015 r. na adres kontakt@nullptsm.edu.pl

Konto: PTSM ul. Żurawia 4, 00-503 Warszawa
Millenium Bank S.A. 37 1160 2202 0000 0001 6154 2677
Dopisek: „Konferencja grudzień 2015 r.”