Wykłady dr. Piotra Kajaka w Indiach w ramach grantu MSZ

Współorganizatorzy i partnerzy

W dniach 1-8 października  2016 r. dr Piotr Kajak, Polonicum UW, przebywał na uczelniach indyjskich  w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej nt. Studia nad współczesną Polską i Europą Środkową, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych (PTSM)  przy współpracy z ISM UW i CE UW.

W trakcie pobytu dr Piotr Kajak wygłosił 15-godzinny kursy Polish Language Week (interaktywny program nauki języka polskiego) w University of Calcutta (4-6 października) oraz Manipal University (7-8 października). W trakcie pobytu dr Kajak odbył także kilka spotkań z kadrą naukową UC i MU. Ponadto dr Kajak wziął udział w seminarium zorganizowanym przez Instytut Polski w New Delhi oraz Uniwersytet Delhi. Spotkał się z przedstawicielami Ambasady RP.